Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

lokal na urodziny

Na ogół z okazji niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie urządzamy zabaw ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których stosowne świętowanie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – wypraw ogromną imprezę

Wraz z osiągnięciem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem brać udział w wyborach powszechnych, spożywać i kupować alkohol, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia hucznej imprezy z kolegami. Opcją jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy taka zabawa będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Stąd lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często kilku przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz równocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

Sala na 18 urodziny – dekoracja pomieszczenia też jest ważny!

Każdy ma świadomość, że osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie spożywają alkohol. Trzeba z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali też jest ogromnie ważny, by goście do głębi wczuli się w klimat imprezy. Wypada zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie ścian według wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoły z posiłkami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu i finansów klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]