Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering dla firm Katowice.

Warsztaty, ważne negocjacje biznesowe lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania – o cateringu firmowym

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie kilkuminutowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć większego obiadu w pobliskiej kafeterii. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zanieść na salę, w której trwa wykład. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o pobrudzenie rąk czy odzieży. Usługa cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – powierz to firmie świadczącej usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest niesłychanie istotna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to także sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w piekarni bądź własnoręcznie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o wygodę partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]