Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Sprawdź, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, które funkcjonują tylko w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep odzieżowy kraków”, “ciastkarnia kraków” albo “depilacja brwi kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym konkretne miasto. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od prawie 15 lat. Przez te lata do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]