Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Poznaj dalsze szczegóły o przyjęciu weselnym.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele para młoda musi uwzględnić parę istotnych czynników. Na wstępie musi znać ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli salę do tańca. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, należy szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i przystrojenie sali. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć ponad stu osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ok. 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]