Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Szukasz pełnej oferty tworzenia sklepu WooCommerce? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Posiadasz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie masz żadnej strony www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za towary np. przez Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o instalację jedynie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym łatwo można informować odbiorców o nowych towarach oraz promocjach lub publikować rozmaite porady i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]