Sprzątanie strychów i piwnic – czy się opłaca?

Utylizacja mebli Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Wybierają je osoby, które z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miastach, to rewelacyjny wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy przechowujemy stare szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie cztery razy do roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów oraz piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Nasza lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]