Wedding planner – przepis na bezstresowe wesele

Potrzebujesz skontaktować się z wedding plannerem Kraków? Zajrzyj tutaj

Zawarcie małżeństwa to na pewno najważniejsze święto dla każdego z nas. Nic więc zaskakującego, że organizując tę uroczystość robimy wszystko, by uniknąć przykrych niespodzianek oraz sprawić, żeby uroczystość na lata zapadła w pamięć zaproszonych. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, organizacja ślubu to spory kłopot – musimy zadbać między innymi o wynajem lokalu, zatrudnienie DJ-a oraz ozdobienie kościoła. W czasie nerwowych niekiedy starań możemy niestety nie pamiętać o niektórych sprawach, co może skutecznie zniweczyć nastrój tego wyjątkowego wydarzenia. To z tego względu młode pary coraz chętniej stawiają na porady, które oferuje wedding planner. Na czym więc one się opierają?

Jakie usługi zapewni wedding planner

Największym plusem zatrudnienia wedding plannera okazuje się bez wątpienia wygoda oraz spokój – nie trzeba zajmować się podpisywaniem kontraktów z zespołem, dostawcą dekoracji, właścicielem lokalu czy fotografem. Usługi, które proponuje wedding planner to również najlepsze wyjście dla nowożeńców, którzy nie znają tajników branży weselnej, więc nie potrafią wybrać dobrych fotografów oraz muzyków. Z kolei orientujący się w niej bardzo dobrze wedding planner pomoże im znaleźć te propozycje, które niewątpliwie spełnią ich potrzeby. Przez to wesele z pewnością okaże się niezapomnianym wydarzeniem i odbędzie się bez nerwów.

Ceny porad wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko pary z zasobnym portfelem. To wszak najlepsze rozwiązanie dla partnerów chcących zminimalizować koszty związane z weselem, ponieważ obyty na rynku usług ślubnych wedding planner ma szansę znaleźć aż o połowę mniej kosztowne oferty. Zwłaszcza, iż oferowane przez niego wskazówki nie będą w ogóle poważnym wydatkiem. Z uwagi na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt będzie najczęściej ustalany osobno z poszczególną parą. Natomiast w porównaniu do innych wydatków wiążących się z weselem ten na pewno nie będzie ogromny.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]