Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Chcesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer Google? Koniecznie zajrzyj w to miejsce.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj obowiązkowy punkt promocji marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych firm, usług czy marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce GMF wszystkich aktualnych danych, adresu strony internetowej firmy, dodanie estetycznych zdjęć oraz odpowiedniej prezentacji firmy. Jest też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele podmiotów go używa. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź nieruchomość. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zajrzeć do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest skuteczną metodą na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]