Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy lotnisku Balice.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność, to szybkość, możliwość przybycia także w najbardziej odległe zakątki świata oraz komfort. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na asystę personelu parkingu w wielu wypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]