Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

wnętrza 3D, model 3D

Wnętrza 3D to doskonała metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla wielu osób możliwość obejrzenia danego wnętrza przed wyborem oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widzimy układ poszczególnych wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a potem zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przemieszczać się do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Dlaczego opłaca się opublikować wnętrza 3D?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować odbiorcom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można użyć do prezentacji warsztatu, hostelu bądź restauracji, jak również po prostu pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży posiadłości, aby potencjalni klienci byli w stanie rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku powodów. Pierwszy z nich to możliwość umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie www lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także idealna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u zawodowego fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]