Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przyczyną, przez którą na witrynę online może być nałożony ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych poważnych obostrzeń?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie zbyt dużej ilości fraz kierujących odbiorców na naszą stronę w sieci. Łamią one zasady rzetelnego pozycjonowania ustalone przez grupę Google, gdyż manipulują pozycją witryny w przeglądarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są w postaci wpisów promujących przepełnionych licznymi frazami. Występuje także zjawisko wymiany linków, co jest nielegalne. Gdy nierzetelne metody zostaną odkryte, strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 30 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Trzeba podkreślić, że kiedy na adres www będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo starać się o przywrócenie prawidłowej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie daje stuprocentowego sukcesu. Zasięgnijmy porady doświadczonej agencji pozycjonującej, jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Specjaliści błyskawicznie zdiagnozują prawdziwą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko prestiżowym agencjom.