Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Sprawdź, gdzie nabyć gąsior na wino

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]