Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]