Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

W tym miejscu znajdziesz naszyjniki celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności oraz buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]