Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli potrzebujesz czapraków, powinieneś odwiedzić ten adres

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu komfort, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców doskonale chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni bądź wykonane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także estetyczne. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]