Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Zobacz, gdzie zamówić blachę na rąbek, wejdź na www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – trwałość oraz piękny wygląd

Blachy na rąbek stojący znakomicie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze uznanie. Świetnie prezentująca się oraz trwała blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję oraz idealnie komponuje się z wieloma stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Blachy na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem odporności i zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną powłoką zapewniającą osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. opady bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08