Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Jeśli chcesz kupić drzwi drewniane na wymiar, koniecznie sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, sosny oraz dębu

Drewno to organiczny materiał, który odpowiednio konserwowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a użyty jako detal aranżacji wnętrza sprawia, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe. Nowoczesna technologia pozwala znakomicie łączyć parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją termiczną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają odkształceniu. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz wiele innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane do każdego pomieszczenia

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem bezpiecznym, ornamentowym lub wypukłym, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]