Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Kliknij tutaj, aby zaopatrzyć się w etykiety na butelki

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej źródła jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na Sylwestra, wesele lub imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy podarunek od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale też dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w ciekawą pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o imionach nowożeńców, miejscu i dacie wesela czy podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można nabyć w rozmaitych wzorach oraz barwach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Etykiety na bimber – ozdabiaj domowe alkohole

Etykietami z własnym tekstem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli produkujesz własne nalewki, wina czy soki, a potem wręczasz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]