Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Zainteresowany Renault części Kraków? Kliknij tu.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]