Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło antybakteryjne

Sprawdź, gdzie zamówić mydło dezynfekujące

Mydło antybakteryjne usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez placówki medyczne, przemysł gastronomiczny czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają maksymalny poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek wyjątkowo ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Pianka skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych składników alergicznych – można ich używać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]