Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

Chcesz kupić blachy trapezowe na dach? Sprawdź www.regamet.pl.

Blachy trapezowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne i odporne pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie składnic, garaży lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową powinno się kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08