Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność wesel w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.