Nie przepłacaj za rolety okienne

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą tej przesłony można dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety okienne wybrać?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin o różnym zakresie przepuszczania światła. Najczęściej jest to nieskomplikowany w utrzymaniu i prosty do czyszczenia poliester.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ zaleca się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą segmentów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak ciągle rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można nabyć w nad wyraz atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego zdarzają się także akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju osłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz nie brakuje.