Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Chcesz zamówić ozdoby do paznokci? Sprawdź http://bit.ly/31P8FJL

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest proste. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie wymagające określonych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci i inne ozdoby

Do zdobienia paznokci w teorii wystarczy najzwyklejszy lakier. Warto jednakże mieć na uwadze, iż samym lakierem nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych środków, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolnie wybrany wzorek, lustrzane odbicie czy metaliczny połysk. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających uzyskanie efektu hologramu.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Victoria Vynn, Inglot, Christian Louboutin, Catrice, Milani, Miyo, Silcare oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]