Odporne i uniwersalne rury aluminiowe

Dowiedz się więcej o rurach aluminiowych na metal-e.pl

Aluminium to metal niezwykle lekki i łatwo poddający się formowaniu, a równocześnie odporny na działanie rozmaitych czynników pogodowych. Jego właściwości fizyczne sprawiają, że jest często stosowany do wykonywania różnego rodzaju elementów. Ogromną popularnością rury aluminiowe cieszą się w rozmaitych dziedzinach przemysłu, gdzie są bardzo szeroko stosowane .

Jakie zalety charakteryzują rury aluminiowe?

Wytworzone z poddanego obróbce termicznej i starannie wyprofilowanego aluminium rury mogą przede wszystkim mieć bardzo różne parametry, można więc idealnie dobrać je do swych potrzeb. Jest też możliwość docinania ich we wszelkich proporcjach. Cięcie można zlecić, np. kiedy kupujemy rury aluminiowe w internetowym sklepie z materiałami budowlanymi. Rury aluminiowe dają się z łatwością wyginać, mogą mieć przeróżne średnice bądź grubości ścianek. Ich odporność na uszkodzenia także jest wartością, jaką można dobrać do swych potrzeb. Przede wszystkim jednak zaletą aluminiowych rur jest ich lekka konstrukcja, która gwarantuje łatwy montaż niezależnie od tego, do czego się ich używa. Jednocześnie wyróżnia je wyjątkowa trwałość. Z tego właśnie powodu rury aluminiowe są częstym elementem różnego rodzaju konstrukcji.

Zastosowanie rur aluminiowych

Właściwości fizyczne aluminium i wielkie możliwości parametrów wykonywanych z niego rur sprawiają, że ich wykorzystanie jest wprost nieskończone. Najczęściej jednak są elementami konstrukcji bram i różnych ogrodzeń. W krajobrazie miejskim zwykle można je zauważyć w postaci podstawy banerów reklamowych oraz słupów ogłoszeniowych, również z tego powodu, iż opierają się działaniu czynników środowiskowych. Ich olbrzymią zaletę stanowi również fakt, że ich gładką powierzchnię bez trudu można pomalować, perfekcyjnie maskując w ten estetyczny sposób detale wszelkich konstrukcji.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]