Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Poszukujesz pasty do rąk? Sprawdź verdeavis.pl

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu sadze, smary, oleje, farby, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących stosowanych na co dzień w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, jak i substancje, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Oczywiście przyda się również w domu – okaże się niezastąpiona podczas porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]