Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Chcesz nabyć drukarki 3D? Sprawdź cadxpert.pl

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomalże o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się najczęściej w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozlicznych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie występują zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]