Słoiki i butelki w paletach – oferta hurtowni opakowań szklanych

Jeśli szukasz opakowań szklanych w hurcie, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to też sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do klienta ze swoim pysznym, zdrowym lub autorskim wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi być opakowana tak, żeby wyrób dłużej pozostał świeży, a więc np. w słoje oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, pasty warzywne czy żurek, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar na palety z reguły można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób też otrzyma je szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, soków lub wina) i słoiczki. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zakupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoików i butelek hurtowo można również nabyć większą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]