Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Potrzebujesz słoika z kranem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]