Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Chcesz zamówić okiennice ozdobne? Wejdź na https://skyshutters.pl

Planując wystrój wnętrza, rzadko poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, a więc zasłony i firanki, które czasami zestawiane są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Cechy charakterystyczne okiennic ozdobnych shutters

Najważniejszym atrybutem shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych ruszają się, wobec tego można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od potrzeb mieszkańców. Produkuje się je z drewna, PCV, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się przeważnie na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się jeszcze stosunkowo rzadko, ale większa część z nas na pewno kojarzy je z telewizji bądź kina, bowiem tego rodzaju okiennice są bardzo popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii i południowych Stanach USA.

Dlaczego warto postawić na okiennice wewnętrzne typu shutters?

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters rewelacyjnie się prezentują, mają one też zastosowanie. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można umieścić je na przeważającej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niezwykle ciekawy wygląd, przez co wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Warto również zaakcentować, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawiane bez pomocy żyłek, co rodzice dzieci lub posiadacze psotliwych psów i kotów, które mogłyby zaplątać się wiszące linki, uznają na pewno za sporą zaletę.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]