Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Szukasz kapsułek Cafissimo? Powinieneś odwiedzić ten adres

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i stopniowo pozyskiwała sobie miliony miłośników. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do wskazanego zasobnika i zaledwie po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najszerzej znanych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – również w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bowiem uformowało go sporo najrozmaitszych składników, m.in. pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie tego rodzaju kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany – na ogół mieści się w przedziale 1,20-1,60 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój podawany w bufetach w biurze czy w kawiarniach na mieście. niebanalne wzornictwo i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a zarazem zaserwujemy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, bez lęku o duże koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]