Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Sprawdź, gdzie kupić czyściwo celulozowe.

Specjalistyczne czyściwa techniczne umożliwiają utrzymanie najwyższych norm czystości w wielu firmach. Jakie produkty znajdują się obecnie na rynku? Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – korzysta się z nich zazwyczaj w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w warsztatach samochodowych, w branży medycznej, w firmach produkcyjnych, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są wytrzymałe i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, plamami z oleju, kurzem czy pozostałymi zabrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być używane do wycierania szyb czy czyszczenia delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry rąk, a zarazem są niesłychanie chłonne, mocne oraz elastyczne

Włókninowe i niepylące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku dostępne są rozmaitego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział wyróżnia produkty z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb sektora gastronomicznego opracowano czyściwa przeznaczone do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły nasączane, włókninowe do delikatnych powierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania silnych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]